Profesjonalne zdjęcia na manekinie zainteresują klientów i zwiększą szanse na zakup produktu

Kiedy robimy internetowe zakupy czasem ciężko jest nam wybrać jedną rzecz, kiedy jest taki ogromny wybór. Nie będziemy mogli takiej rzeczy przecież przymierzyć, dotknąć i przyjrzeć się w niej. Dlatego naszym zadaniem jest sprawić aby produkt prezentował się jak najlepiej i aby konsument wiedział, że wybiera produkt idealny dla siebie. Oferujemy Państwu usługę profesjonalną usługę fotografii Waszych produktów.

Zdjęcia duch sprawią, że Twoja strona internetowa wyróżni się na tle pozostałych

Jedną z najbardziej spopularyzowanych metod wykonywania zdjęć odzieży dla firm są zdjęcia typu „duch”. Aby je wykonać potrzebujemy specjalnego manekina oraz białe tło. Ubranie umieszcza się na manekinie i wykonuje zdjęcie. Na etapie post-produkcji zostaje on usunięty z fotografii. W ten sposób konsument może się dowiedzieć jak ubranie wygląda na sylwetce.

Jest wiele powodów dla których warto w to zainwestować

Fotografia na niewidocznym manekinie wykonana w technice „duch” jest w podstawowej ofercie największych w Polsce dystrybutorów i producentów odzieżowych. Takie zdjęcia wypełniają lookbooki największych światowych marek.

  • Mniejsze koszty wykonanej usługi – Wykonanie profesjonalnych zdjęć na manekinie znacznie zmniejsza koszt niż jeśli mięlibyśmy wykonać takie zdjęcia na modelkach. Dlatego również z tego względu polskie firmy wykorzystują zdjęcia typu duch do prezentowania swojej pełnej oferty.
  • Dobrze zaprezentowane zdjęcia typu duch lepiej się sprzedaja w sklepach internetowych bądź allegro. Wykonując tego typu zdjęcia jesteśmy w stanie lepiej podkreślić cechy produktu niż byłoby to w przypadku sesji wykonywanych na modelkach.
  • Dzięki zdjęciach na manekinach oszczędzasz czas. Nie wymaga się do tego licznego zespołu oraz wielu tygodni przygotowań. W ciągu miesiąca można wykonać znacznie więcej fotografii.
  • Możliwość częstego dodawania zdjęć. Zdarza się, że modelka zachoruje bądź staną się inne niekorzystne okoliczności. Wykonując zdjęcia na manekinie nie istnieje żadne ryzyko opóźnień w przedstawieniu nowej kolekcji. W dodatku takie fotografie można dołączać do większej serii.