Zaproś swoich Klientów na Wirtualny spacer po Twojej Firmie

Wirtualne spacery są to nowoczesne formy prezentacji wnętrz, obiektów a także obszarów mających na celu sprzedaż i promocję wszelkich usług. Projekt tworzą zdjęcia panoramiczne 360, które są wykonywane wewnątrz bądź na zewnątrz obiektu, z powietrza lub ziemi. Połączone zdjęcia tworzą spacer po którym można się poruszać przy użyciu smartfona lub komputera.

Wirtualny Spacer wizytówką Twojego obiektu

Jeśli zdjęcie jest warte tysiąc słów, są miliony powodów, dla których warto wdrożyć Wirtualny Spacer

Jeśli się zastanawiasz czy warto zainwestować w Wirtualny Spacer już śpieszymy z odpowiedzią. Warto. Już wyjaśniamy dlaczego. Przede wszystkim bardzo dużo osób podróżujących jest zdania, że jakość zdjęć jest niezwykle ważna w trakcie wyboru odpowiedniego hotelu. Dzięki spacerom interaktywnym goście mogą sobie odwiedzić hotel tak jakby przebywali w nim osobiście. Klienci mogą dzięki temu zdecydowanie o wiele bardziej się zaangażować gdy proponowane są im dokładne zdjęcia pokoi i udogodnień. Niekiedy nieodpowiednie fotografie mogą powodować utratę rezerwacji oraz rozczarowanie wśród podróżnych. W dodatku możesz uzyskać znacznie więcej rezerwacji jeśli na Twojej witrynie znajduje się Spacer Wirtualny. W dzisiejszych czasach sporo konsumentów przy wyborze lokum często oczekuje, iż uprzednio będzie mógł doświadczyć wycieczki wirtualnej. Często strony z odwiedzanym miejscem są pierwszym źródłem dla planowania podróży służbowych oraz planowania podróży wakacyjnych. Spora część koordynatorów eventów hotelowych jest zdania, że wycieczki wirtualne są doskonałym narzędziem wspomagającym potencjalnych gości w planowaniu miejsc spotkań i wszelkich sal konferencyjnych. Dodatkowo wirtualny spacer zatrzymuje na dłużej klientów przy stronie powodując, że mają mniej czasu na wyszukanie konkurencji.

Wirtualny spacer przyniesie sporo korzyści

Dzięki tej usłudze zapewniasz konsumentom możliwość wyświetlenia każdego kąta w pomieszczeniu. Przez to pokazujesz, że nie masz nic do ukrycia. Jest to doceniane przez klientów. W dodatku zwiększysz zaufanie do swojej usługi bądź lokum. Tworzone jest dzięki temu długotrwałe pierwsze wrażenie gdyż klient będzie bardziej pamiętać spacer niż zdjęcia z galerii. Konsument może się przekonać o inwestycjach w hotel tak aby był zadowolony. Może również poczuć, że ma kontrolę i wybrać to co chce, w jakim kierunku chciałby się poruszać a także co chciałby pominąć. Zwiększa to utrzymanie gościa na stronie dlatego, że takie rzeczy jak filmy czy spacery wirtualne generują zdecydowanie wyższy poziom zainteresowania oraz zaangażowania. Użytkownik jest bardziej skłonny zainteresować się tym co jest oferowane przez lokum. Zostając dłużej na stronie zwiększa się szansa na rezerwację. Przez co zostaje mniej czasu na szukanie konkurencji.

Wirtualny spacer zwiększy ilość klientów

  • Nowoczesna technologia od Google , dzięki której każdy zobaczy Twoją firmę bez względu na to jakie urządzenie posiada
  • Wirtualny spacer 360 jest połączony z Twoją wizytówką na Google. Przekłada się na to na większą liczbę wyświetleń twojej wizytówki a także większą liczbą pozyskanych klientów.
  • Za usługę płacisz tylko raz – za wykonanie zdjęć. Brak abonamentu.
  • Profesjonalnie wykonane panoramy wzmocnią wizerunek Twojej marki i firmy.