Zaprezentuj Swoje Nieruchomości i Obiekty z Powietrza

Fotograf ze Słupska oferuje zdjęcia z drona. Fotografia lotnicza pozwala na uchwycenie krajobrazu i architektury z zupełnie innej, ciekawej perspektywy. Świadczymy ujęcia z drona na terenie miasta Słupska i okolic. Do dyspozycji mamy drona wyposażonego w 1-calowy 20-megapikselowy sensor zdolny do nagrywania filmów 4K / 60fps i zdjęć w trybie seryjnym z szybkością 14 klatek na sekundę. A także wykonywać panoramy 360 stopni. Fotografie wykonujemy na terenie Słupska i w okolicach.

zamów usługę

 Zdjęcia z drona – fotografia lotnicza

Przy pomocy nowoczesnych dronów a także kamer wysokiej jakości jesteśmy w stanie wykonać dokładne i stabilne ujęcia z powietrza nawet w trudno dostępnych miejscach. Nasza dokładność, powtarzalność i dopracowane techniki pracy pozwalają na skutecznie filmowanie oraz fotografowanie w naszym wykonaniu. Wieloletnie doświadczanie pozwala na to aby wykonać pracę nawet w trudnych warunkach oraz dużych wysokościach.

Ujęcia z powietrza przedstawiają zupełnie inną perspektywę danego obiektu, urozmaicają go. Skorzystaj więc z naszej oferty i spraw aby Twój obiekt został ukazany w sposób wyjątkowy.