Fotografia FlatLay – kreatywne ujęcia w unikatowej kompozycji

Popularna forma fotografii przyciąga mnóstwo ludzi

FlatLay jest formatem zdjęć, który doskonale się przyjął na różnych portalach społecznościowych typu Instagram ale i na profesjonalnych stronach internetowych prezentujących swoje własne produkty. Fotografie tego typu stały się niezwykle popularne i są śledzone na największych kontach śledzonych przez setki tysięcy osób. Zdjęcia mają jedną wspólną cechę tzn. są robione z lotu ptaka. Wyjątkowość swoją ukazują poprzez złożone kompozycje, które sprawiają, że produkt staje się niezwykle interesujący dla odbiorcy. Fotografie przykuwają uwagę widza i z pewnością mają duży wpływ na wybór danego produktu.

Zdjęcia FlatLay pobudzają wyobraźnię i zmysły zachęcając do zakupu produktu

Wykonując nasze aranżacje zdjęciowe szczególnie zwracamy uwagę na detale. Pomysły dostosowujemy do potrzeby klienta. Starannie dobieramy dodatki i przygotowujemy tło pod zdjęcie tak aby posiadało odpowiedni klimat. Dzięki temu nadajemy zdjęciu szerszy kontekst tak aby klient mógł sobie wyobrazić zastosowanie danego przedmiotu.

[ngg src=”galleries” ids=”1″ display=”basic_thumbnail” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”640″ thumbnail_height=”460″ number_of_columns=”4″]