Zdjęcia przedmiotów w studio i na stole bezcieniowym.
Fotografia produktowa , packshot

Nasze zdjęcia produktowe przyciągają uwagę odbiorcy oddając przy tym cechy charakterystyczne marki. W naszych fotografiach pokazujemy produkty od jak najlepszej strony. Dbamy o różne elementy sesji zdjęciowej takie jak scenografię i indywidualne oświetlenie. Wydobywamy przy tym walory danego produktu podkreślając przy tym najlepsze cechy. Istotnym w tego typu fotografii jest duże doświadczenie, sprzęt wysokiej klasy i oświetlenie studia jakim dysponujemy. W zależności od tego jakie są potrzeby danego projektu wykonujemy sesję studyjne, we wnętrzach albo plenerze. Koncepcje każdej sesji omawiane są z klientem, którego obecność może być niekiedy również istotna w trakcie sesji zdjęciowej. Efektem końcowym naszej współpracy są fotografie po szczegółowym, profesjonalnym retuszu.

Zdjęcia produktów na białym tle

Wykonane przez nas zdjęcia produktów mogą być później wykorzystane zarówno na stronach internetowych jak i drukowanych materiałach. Fotografie produktowe najczęściej wykonujemy na białym tle. Staramy się uzyskać rzeczywiste cechy produktu a także przedstawić go w jak najlepszym świetle. Dodatkowo gotowe grafiki są szparowane przez co łatwo jest je umieścić na dowolnym tle. Do zdjęć produktowych można również zaliczyć zdjęcia typu duch. Zaletą tego typu zdjęć jest stosunkowo niska cena w porównaniu do fotografii wykonywanych na modelkach. Są one w stanie w sposób dokładny zaprezentować sprzedawaną odzież.

Fotografia aranżowana

Wykonujemy również zdjęcia aranżowane. Wygląda to w ten sposób, że dany produkt umieszczany jest w kompozycji wraz z różnymi elementami dekoracyjnymi i tłem. W takim przypadku stosujemy różne metody fotografowania na przykład małą głębię ostrości bądź różne sposoby kolorystyki światłem. Przed wykonaniem takowej fotografii przygotowujemy własną koncepcję i aranżujemy plan zdjęciowy odpowiedni dla danego produktu. Następnie według przyjętych założeń realizujemy koncepcję. Specjalizujemy się w odpowiednim doborze kompozycji tak aby wszystkie elementy pasowały do firmy, która dany produkt prezentuje.

Cennik fotografii produktowej

Cena za zdjęcie zależy od wymagań klienta, ilości włożonej pracy i czasu na wykonanie i postprodukcję zamawianych fotografii.

Cena za 1 zdjęcie od 50 zł

Produkty wymagające montażu, wypychania, prasowania, biżuteria, szkło, duże i ciężkie przedmioty, skomplikowane lub połyskliwe produkty – podlegają indywidualnej wycenie.

Zdjęcia produktowe to usługa fotograficzna, która obejmuje dokumentowanie i przedstawienie wizualne różnych rodzajów produktów, takich jak ubrania, artykuły spożywcze, elektronika, kosmetyki i wiele innych.

Posiadamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które pozwalają im na uchwycenie produktów w najlepszym świetle, tak aby przyciągały uwagę i zachęcały do zakupu. Zdjęcia produktowe są zazwyczaj wykonywane na tle neutralnym lub w kontekście użytkowania produktu, w zależności od potrzeb klienta.

W procesie robienia zdjęć produktowych, fotografowie starają się przedstawić produkt w sposób najbardziej atrakcyjny i zrozumiały dla potencjalnego klienta. Stosują różne techniki, takie jak oświetlenie, perspektywa, kadrowanie i retusz, aby uzyskać najlepsze wyniki. Często korzystają też z różnego rodzaju rekwizytów i tła, aby stworzyć odpowiedni nastrój i wrażenie.

Zdjęcia produktowe są wykorzystywane przez firmy do celów marketingowych, promocyjnych i sprzedażowych. Mogą być umieszczone na stronach internetowych, w katalogach, ulotkach, reklamach, ogłoszeniach prasowych i innych materiałach marketingowych i promocyjnych. Dobrej jakości zdjęcia produktowe mogą przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, zwiększyć zainteresowanie produktem i przyczynić się do wzrostu sprzedaży.