Wyjątkowe uwiecznianie momentów z lotu ptaka.

zdjecia lotnicze dron slupsk 0115

Zdjęcia nieruchomości z drona nie tyle co przykuwają uwagę co doskonale ukazują obiekt podkreślając jego dodatkowe walory. Ujęcia są również doskonałe przy przedstawieniu miejsca, w którym dzieje się akcją wydarzenia np. wesele, studniówka, rocznica. Proponowane przez nas zdjęcia oraz filmy z drona są w pełni profesjonalne, co zapewnia doskonały sprzęt oraz umiejętności operatorów w połączeniu z późniejszą obróbką graficzną. Wysokiej jakości kamera 4k wykorzystywana podczas robienia ujęć z powietrza zachowuje pełną stabilizację obrazu.

Jeśli poszukujesz kreatywnego i oryginalnego sposobu na to, by uwiecznić ważne dla Ciebie wydarzenie bądź zaprezentować swój obiekt architektoniczny, nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Oferujemy Ci innowacyjne rozwiązanie o niezwykłej funkcjonalności, czyli bezzałogowe statki powietrzne – drony. Są to małej wielkości maszyny wyposażone w wysokiej jakości kamerę, które sterowane są z ziemi.

zdjecia lotnicze dron slupsk 0199

FOTOGRAFIA Z DRONA

Zdjęcia możemy wykonywać w trudnych warunkach. Najczęściej fotografowane przez nas są eventy, architektura, obiekty budowlane, krajobrazy, panoramy miasta, piękne miejsca, natura, zbiorniki wodne i akweny, ludzi podczas pracy i relaksu, wesela, stylowe miejsca. Przygotowujemy zdjęcia do wydruku wielkoformatowego i katalogów.

FILMY I UJĘCIA Z DRONA

Tworzymy wyjątkowe ujęcia filmowe oraz reklamowe z lotu ptaka. Materiały w wysokiej jakości 4k. Nasze umiejętności operatorskie oraz systemy stabilizujące powodują, że wykonane przez nas filmy są płynne i pozbawione drgań. Ujęcia takie jak panoramy, pod kątem 90 stopni, wzloty, naloty, różne perspektywy kadry z ograniczonych sfer powietrznych wymagających specjalnego pozwolenia na lot (CTR czy EP) wykonujemy zawsze profesjonalnie.