Filmowanie z powietrza i zdjęcia z drona, usługi dronem – wynajem drona z operatorem

Oferujemy profesjonalne usługi dronem – filmowanie z powietrza i zdjęcia z drona. Zajmujemy się kompleksowymi produkcjami takimi jak filmy korporacyjne filmy reklamowe, czy wizerunkowe filmy promocyjne. Nasze produkcje charakteryzują się ciekawą realizacją realizacją a także pomysłowością. Niezmienne elementy naszych produkcji filmowych to stabilizowane płynne zdjęcia z ziemi,  ujęcia z lotu ptaka (drona) a także profesjonalny montaż. W skład montażu wchodzą animacje, color grading, podkłady muzyczne z licencją, narracja lektorska (opcjonalnie).

Filmy korporacyjne i reklamowe

Wybierając nasze usługi , masz możliwość wyboru rejestracji pojedynczych ujęć z powietrza lub zdecydować się na całościowa realizację filmu reklamowego. Nasze usługi obejmują następujące elementy: przygotowanie scenariusza, wybranie lokalizacji, wykonanie zdjęć i zmontowanie materiału. Działamy głownie na terenie Północnej części Polski. Działamy m.in. takich miastach jak: Słupsk, Koszalin, Lębork, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Bytów. Możemy wykonać filmy: korporacyjne, reklamowe, sprzedażowe, wizerunkowe, relacje w eventów i wydarzeń.

Filmy lotnicze z nowej perspektywy – to nasza nowa propozycja dla Ciebie

Filmy z drona to sprawdzone narzędzie promocji
Ujęcia z lotu ptaka potrafią naprawdę zachwycać. Niesamowite ujęcia i zupełnie inna ciekawa perspektywa wzbogacają materiał filmowy o innowacyjne, niecodzienne kadry, które uczynią go bardziej interesującym dla odbiorcy. Posiadamy wszelkie licencje na filmowanie z drona a także ubezpieczanie.

Filmy wizerunkowe i korporacyjne

Filmy korporacyjne i wizerunkowe to jedno z najskuteczniejszych sposobów na promowanie firmy. Film korporacyjny jest świetnym sposobem na pokazanie pozytywnego wizerunku firmy. Film wizerunkowy pozwala klientowi zapoznać się z zakresem wykonywanych usług, historią firmy i podstawowymi informacjami na jej temat.

Relacje z wydarzeń i eventów, teledysk i filmy sprzedażowe

Zajmujemy się produkcją teledysków, relacji z eventów i wydarzeń, filmów sprzedażowych. Filmy sprzedażowe to świetny sposób na bardzo szybszą sprzedaż mieszkania, nieruchomości, terenu inwestycyjnego.