Packshot, czyli rodzaj fotografii w której najważniejszy jest sam produkt

Zdjęcia wykonuje się w statycznej formie zwykle na białym bądź jednorodnym tle. W ten sposób przedstawiany produkt oddaje jego najważniejsze cechy i uwydatnia wygląd rzeczywisty.

Prosta forma zdjęcia pozwala odbiorcy skupić swoją uwagę na przedstawionym produkcie. Jednak to nie sprawia, że fotografia jest mało interesująca. Wykorzystuje się do tego światło, cień, tło, odbicie. Ustawia się produkt tak aby efekt był zadowalający i zachęcał do zakupu.

Wykonujemy również szparowanie czyli precyzyjne wycinanie produktu od tła dzięki czemu można umieścić sam produkt na dowolnym tle. Ten rodzaj fotografii pozwala również na szybsze tempo wykonania a także co za tym idzie niższe koszty wykonania. Umożliwia to efektywne i niedrogie wykonanie zdjęć całego asortymentu bądź katalogu produktów.

Wyróżnij swój produkt na tle innych

Nie łatwo jest wyróżnić swój produkt na tle nasyconego rynku. Konsument ma dziś bardzo dużo wybór a o ich wyborze decydują najczęściej najdrobniejsze szczegóły.

Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też nasze fotografie wykonujemy tak aby uwydatnić najważniejsze szczegóły i detale. Staramy się przedstawiać produkt w jak najkorzystniejszym świetle. Gotowe zdjęcia możesz wykorzystać na wszelkich portalach społecznościowych oraz stronach internetowych.