Niezwykłe panoramy 360 z powietrza, dzięki którym w nowoczesny sposób pokażesz swoje tereny i nieruchomości

Zdjęcia 360st, czyli panoramy są w tym momencie bardzo rozpoznawalną formą fotografii. Są one na tyle rozpowszechnione, że można je wykonywać nawet smartfonem. Wszechobecne są również kamery, które dzięki jednemu kliknięciu tworzą filmy bądź zdjęcia oraz w ciągu paru sekund może powstać gotowy obraz panoramiczny. Zwykle jednak jakość takowej fotografii 360 bywa niezadowalająca.

Fotografia sferyczna pozwala widzieć więcej, z perspektywy nam niedostępnej.

Dlatego też aby wykonać wysokiej jakości zdjęcie panoramiczne wykonuje się wiele ujęć i łączy w całość przy użyciu wysokiej jakości aparatu. Takiego rodzaju zdjęcia można wykonać nie tylko z ziemi ale i również z powietrza. Do tego jest wymagana umiejętność lotu dronem a także doświadczenie w zakresie wykonywania zdjęć.

Fotografia z lotu ptaka przedstawia nowe możliwości prezentacji swojego obiektu

Fotografia z lotu ptaka przedstawia zupełnie nowe możliwości prezentacji powierzchni. Tego typu forma fotograficzna wykonywana jest głównie w celach marketingowych. Wizualizację można wykonać praktycznie z dowolnej wysokości. Dzięki temu można wykonać wizualizację widoku planowanego budynku z określonego piętra. Zdjęcia panoramy 360st nadaje się do zarządzania wielkopowierzchniowymi obiektami takimi jak zakłady przemysłowe, linie kolejowe, centra handlowe.

Panorama 360st zatrzyma potencjalnego klienta na dłużej zwiększając szanse na zakup

Wykonamy panoramę sferyczną w postaci pełnej kuli 360 zawierającą widoczny zenit. Jest to związane również z wykonaniem prac graficznych gdyż dron nie widzi z góry. Naszym zadaniem jest wypełnienie pustej przestrzeni. Potrafimy sprostać temu zadaniu. Jeśli jednak nie masz potrzeby posiadać widok z góry możemy również zablokować możliwość obrotu do góry. Wiąże się to z mniejszym nakładem pracy a co za tym idzie mniejszą ceną.

Wirtualny spacer po niebie – innowacyjne rozwiązanie w branży dronów

Usługa kilku panoram sferycznych 360st czyli wirtualny spacer po niebie. Najnowocześniejsza usługa w branży dronów. Dzięki temu przez jedno kliknięcie można się przełączać między dzielnicami miasta bądź oddziałami firmy i oglądać je z góry. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób zainteresowanych, które chciałyby zainwestować na danym obszarze. Poza względami estetycznymi posiada również cel praktyczny. Wirtualny spacer po niebie jest idealne aby zaprezentować obiekt z różnych stron.

Panorama 360st na Facebooku

Istnieje możliwość udostępniania zdjęć 360 stopni na Facebooku. Portal jest niezwykle popularny więc warto zainwestować po to aby wyróżnić swoją firmę. Facebook wykorzystuje żyroskop w telefonie aby automatycznie obracać zdjęcia panoramiczne. Można je również zablokować jednym kliknięciem aby samodzielnie daną panoramę oglądać.