Zdjęcia katalogowe

Profesjonalna fotografia produktów i wnętrz przyciągnie wielu klientów

Zajmujemy się zdjęciami produktowymi bądź wnętrz do katalogów produktowych. Tworzymy również fotografię na potrzeby sklepów internetowych. ulotek, gazetek reklamowych oraz innych drukowanych a także multimedialnych materiałów reklamowych.

Fotografia produktu bądź wnętrz ma na calu możliwie jak najlepsze przedstawienie produktu do sprzedaży i zachęcenie konsumenta do zakupu. Profesjonalna fotografia może przyspieszyć a także zwiększyć cenę sprzedawanego lokum bądź produktu. Takie zdjęcia mogą bardzo skutecznie zachęcić klienta do podjęcia decyzji.

Fotografia produktowa

Zwykle produkty fotografujemy na jednolitym, białym tle, wykorzystujący przy tym naturalne oświetlenie podkreślające cechy danego produktu. Metoda ta sprawdzi się idealnie przy prezentacji w takich mediach jak katalogi drukowane bądź sklepy internetowe. Zdjęcia te są w późniejszym czasie poddawane postprodukcji, w trakcie której poprawiamy kolorystykę, usuwamy zbędne niedoskonałości, poprawiamy kontrast zdjęcia oraz wykonujemy drobny retusz.

Fotografia produktów dużych

Czasem wykonywanie fotografii dużych produktów staje się bardziej kosztowne. Dzieje się tak przez ogromne koszty transportu, niekiedy też trzeba doliczyć możliwość uszkodzenia. Dlatego proponujemy usługę realizacji zdjęć na miejscu. Przykładowo w magazynie jeśli pozwalają na to warunki. Dzięki temu zminimalizujemy ryzyko uszkodzenia produktu. Oszczędzimy koszty wynikające z transportu. Wykonamy zdjęcia więc zmniejszą się koszty.

Fotografia wnętrz, lokali, nieruchomości

Profesjonalna fotografia wnętrz to wyjątkowa specjalizacja, która wymaga umiejętności zamknięcia wnętrz w odpowiednich kadrach. Potrzeba precyzji w operowaniu światłem bazującej na doświadczeniu fotografa. Odpowiednio wykonane przez fotografa zdjęcia przeniosą widza w miejsce gdzie spędzi swój wymarzony urlop. Pozwoli to także na oddanie wyjątkowego klimatu stworzonego przez Państwo w swoich wnętrzach.

Do zleceń podchodzimy z profesjonalizmem oraz indywidualnie do potrzeb każdego klienta.