Jedną z ciekawszych promocji różnego rodzaju wydarzeń jest reportażowy film promocyjny. Taki film może być wykorzystywany we wszelkiego rodzaju mediach takich jak Internet czy telewizja. Oferta nasza obejmuje szeroko pojętą usługę związaną z filmową dokumentację różnego rodzaju imprez masowych i plenerowych a także masowych wydarzeń eventowych bądź spotkań biznesowych i konferencji. Dysponujemy specjalistycznymi kamerami, mikrofonami oraz stabilizatorami, które idealnie nadadzą się do wszelkich realizacji reportażowych.

Reportaż filmowy jest kolejnym produktem z naszej oferty, który opiera się na wideofilmowaniu oraz post produkcji. W zależności od zapotrzebowania i oczekiwań a także wstępnego scenariusza realizacyjnego proponujemy ofertę bardzo dobrze dopasowaną do możliwości finansowych a także warunków technicznych. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb. Do Waszej dyspozycji posiadamy mnóstwo nowoczesnych technik filmowych i wszelakich rozwiązań, które są wykorzystywane przy realizacjach reportażowych.

Reportaże konferencyjne

Jedną z bardziej powszechnych rodzajów reportaży są nagrania z konferencji, paneli naukowych, spotkań tematycznych i biznesowych. Takie rodzaje dokumentacji najczęściej realizujemy za pomocą wysokiej jakości kamer i odpowiedniej stabilizacji obrazu. W zależności od oczekiwań nagrywamy minimum 2 kamerami.

Reportaż eventowy

W trakcie realizacji projektów eventowych proponujemy dodatkowe wzbogacenie materiału o ujęcia z powietrza. Wykorzystujemy do tego bezzałogowe statki powietrzne czyli drony. Filmy z eventów prócz standardowego i odpowiednio wykonanego reportażu również wszelakie wywiady a także prezentacje czy lokowanie produktów. Wywiady to często źródło pozytywnych opinii na temat firmy bądź jej produktach co ma dużą wartość. Przy każdej wypowiedzi udział biorą osoby dlatego jest to wartość dodatnia w kierunku promocji firmy.

Reportaż ślubny

Nagranie z dnia ślubu jest odzwierciedleniem naszej wizji z tego wydarzenia. Przy tego typu reportażu trzeba posiadać nieszablonowe spojrzenie na produkcję, można sobie pozwolić na pełną swobodę w czasie kreacji. Reportaż ślubny idealnie oddaje emocje, opowiada historię ludzi i ich przeżycia. Skupia się na wyjątkowym przedstawieniu chwili. Jest to idealne dla osób, które chciałyby w zwięzłej postaci zapamiętać swój wyjątkowy dzień. Montaż filmów ślubnych wymaga sporej wiedzy oraz wyczucia. Film powinien utrzymywać tempo i flow a także sprawić aby na koniec film niósł za sobą jakiś przekaz. Jest to taką formą reportażu, w której nonstop można się rozwijać i coś ulepszać.