Zdjęcia Apartamentów

Oferuje profesjonalną usługę wykonywania sesji zdjęciowej . Dobrej jakości fotografie wnętrz daje dużą perspektywę pozyskiwania nowych klientów i większej promocji działalności . Moja oferta przede wszystkim jest skierowana do osób które chcą w sposób profesjonalny wykonać zdjęcia swojej nieruchomości takich jak apartament, ośrodek wczasowy, hotel.

  • fotografia nieruchomości na potrzeby wynajmu lub sprzedaży
  • fotografia wnętrz i architektury domów oraz mieszkań
  • fotografia lokali, biur, restauracji, pomieszczeń, apartamentów, biurowych, kawiarni
  • Zdjęcia i wideo z drona

Mieszkam w Słupsku : działam w granicach północnej części kraju – Ustka, Łeba, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Koszalin, Kołobrzeg. Fotografią wnętrz i nieruchomości zajmuję się już od kilku lat. Aparat fotograficzny to nie tylko praca ale co najważniejsze hobby i pasja.

Dlaczego warto?

Jeden z wielu powodów dla których warto zainwestować w sesję zdjęciową wnętrz jest wzrost skuteczności w pozyskiwaniu klientów.

Profesjonalna fotografia twojego lokalu pomoże rozwiązać twoje problemy ze sprzedażą lub wynajmem mieszkania przyspieszenie takiej transakcji a także kluczowym elementem wybrania właśnie twojej oferty na tle pozostałych ofert.

Dla przedsiębiorcy zarządzających biznesem opartym na wynajem krótkookresowy to właśnie fotografia okolicy i wnętrz będzie elementem który pomyślnie zdecyduje o rezerwacji.

Jeśli jesteś architektem projektujesz wnętrza to doskonale wiesz, że bardzo ważne w twoim przypadku jest portfolio zrealizowanych projektów. Wizualizacja jest w stanie zaprezentować twojemu klientowi układ wnętrz ale to realistyczna fotografia w pełni odda jego charakter oraz rzemiosło projektanta.

Doświadczony przedsiębiorca potraktuje profesjonalną fotografię wnętrz jako inwestycję oraz procesy rozwoju swojej działalności.

Jak pracuję?

Każde zlecenie i klienta traktuję indywidualne z niezmiennie najwyższym zaangażowaniem. Fotografuję bezlusterkowcem Canon korzystam również z lamp błyskowych. W razie potrzeby mogę przeprowadzić sesję lotniczą z drona.

Uwielbiam robić zdjęcia przy pomocy światła stałego. W razie potrzeb pomagam sobie lampami błyskowymi, które pomagają mi uzyskać rzeczywiste barwy na zdjęciu. Moje zdjęcia są w najwyższej jakości mogę je również wykonać pod wybraną przez Ciebie rozdzielczość.

Moja specjalnością jest robienie zdjęć apartamentów w Ustce oraz zdjęć lotniczych.

Wykonując zdjęcia apartamentów najczęściej jeżdże do Ustka, Mielno, Dąbki, Darłowo, Wicie, Jarosławiec, Rowy, Łeba, Dębki, Jastrzębia Góra, Chałupy, Hel.